Штани жіночі вільного крою в рубчик, колір пудровий, 220R017
В наявності
237,00 ₴
Постачальник: Ager
Артикул: 220R017
Категорія: Жіночі штани
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S/M |
| Довжина виробу | 96 см |
| Напівобхват стегон | 48 см |
| Напівобхват пояса | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 64 см |
| Виробник | AGER |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Декорування | Однотонні |
| Довжина | Сім восьмих |
| Застібка | на резинці |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для жінок |
| Посадка | Висока |
| Сезон | Весняно-літній; Весняний; Весняно-осінній |
| Склад | 70% бавовна, 28% поліестер, 2% еластан |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Особливості крою | Широкий; Вільний |
| Колір | Пудровий |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма |
| Розмір | S/M |
Додайте відгук
Штани жіночі вільного крою в рубчик, колір пудровий, 220R017
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку
Будь ласка, поставте позначку в чекбоксі, щоб продовжити
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
0 з 0 відгуків
На жаль, немає відгуків, які відповідають вашим поточним виборам
Супутні товари
-

Штани жіночі домашні, колір жовтий, 238R58009
244,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Штани жіночі, колір оливковий, 244R158
369,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Штани жіночі, колір смарагдовий, 238R318
280,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Спортивні штани жіночі велюрові, колір бежевий, 238R58646
419,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару


