Труси-шорти жіночі, колір жовтий, 131R3954
В наявності
50,00 ₴
Постачальник: Ager
Артикул: 131R3954
Категорії: Жіноча білизна, Жіночі труси
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S |
| Довжина виробу | 14 см |
| Напівобхват стегон | 31 см |
| Напівобхват пояса | 26 см |
| Виробник | AGER |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Декорування | Однотонні |
| Тип тканини | Поліестер |
| Стать | Для жінок |
| Сезон | Всесезонна модель |
| Склад | 95% поліестер, 5% еластан |
| Особливості крою | Приталений |
| Колір | Жовтий |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Група кольору | Жовтий |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма |
| Розмір | S |
| Размер женской одежды | 44 |
| Международный размер | S |
Додайте відгук
Труси-шорти жіночі, колір жовтий, 131R3954
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку
Будь ласка, поставте позначку в чекбоксі, щоб продовжити
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
0 з 0 відгуків
На жаль, немає відгуків, які відповідають вашим поточним виборам
Супутні товари
-

Боді з квітковим принтом, колір бордовий, 244R080
269,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Бавовняні дитячі шкарпетки, бежевого кольору, 167R601-1
25,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Боді з квітковим принтом, колір чорно-бежевий, 244R049
189,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Купальник жіночий стильний, колір сливовий, 131R154576-1
299,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару


