Сукня-поло однотонна з принтом, колір чорний, 257R49
В наявності
399,00 ₴
Постачальник: Ager
Артикул: 257R49
Категорія: Жіночі сукні
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 93 см |
| Довжина рукава (см) | 19 см |
| Напівобхват стегон | 46 см |
| Напівобхват грудей | 45 см |
| Напівобхват пояса | 42 см |
| Ширина плечей | 44 см |
| Виробник | AGER |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Декорування | З написом; Однотонні; з принтом |
| Довжина | Середньої довжини |
| Довжина рукава | З короткими рукавами |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для жінок |
| Сезон | Весняно-літній; Літній |
| Склад | 100% поліестер |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Особливості крою | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Подія | Повсякденні |
| Група кольору | Чорний |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма |
| Розмір | S-M |
Додайте відгук
Сукня-поло однотонна з принтом, колір чорний, 257R49
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку
Будь ласка, поставте позначку в чекбоксі, щоб продовжити
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
0 з 0 відгуків
На жаль, немає відгуків, які відповідають вашим поточним виборам
Супутні товари
-

Сукня софт з принтом, колір червоний, 230R0032
449,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Сукня однотонна в рубчик, колір оливковий, 257R707
399,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Сукня жіноча на запах з принтом софт, колір зелений, 257R358-2
499,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Сукня-сорочка жіноча в смужку, колір чорно-білий, 257R173
399,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару


