Светр жіночий однотонний, колір зелений, 244R5550
В наявності
549,00 ₴
Постачальник: Ager
Артикул: 244R5550
Категорії: Жіночі в’язані светри, Жіночі светри, світшоти, худі
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | One Size |
| Довжина виробу | 68 см |
| Довжина рукава (см) | 55 см |
| Напівобхват грудей | 48 см |
| Ширина плечей | 38 см |
| Виробник | AGER |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Виріз | круглий |
| Декорування | Однотонні |
| Довжина рукава | З довгими рукавами |
| Тип тканини | Вовна; Кашемір |
| Особливості моделі | В'язаний |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для жінок |
| Сезон | Осінньо-зимовий; Демісезонний |
| Склад | 41,5% вовна, 18,8% кашемір, 28,2% тенсель, 11,5% акрил |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Особливості крою | Прямий |
| Колір | Зелений |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Подія | Повсякденні |
| Група кольору | Зелений |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма |
| Розмір | one size |
Додайте відгук
Светр жіночий однотонний, колір зелений, 244R5550
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку
Будь ласка, поставте позначку в чекбоксі, щоб продовжити
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
0 з 0 відгуків
На жаль, немає відгуків, які відповідають вашим поточним виборам
Супутні товари
-

Світшот жіночий в горох, колір молочний, 257R332-1
249,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Тонкий жіночий лонгслів, колір бежевий, 186R128
299,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Гольф жіночий однотонний, колір рожевий, 238R802
249,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Світшот жіночий в горох, колір молочний, 257R332
299,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару


