Кофта жіноча на блискавці в рубчик, колір фісташковий, 204R003
В наявності
320,00 ₴
Постачальник: Ager
Артикул: 204R003
Категорії: Жіночі кофти, Жіночі светри, світшоти, худі
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 52 см |
| Довжина рукава (см) | 51 см |
| Напівобхват грудей | 30 см |
| Ширина плечей | 29 см |
| Виробник | AGER |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Виріз | V-образний |
| Декорування | У рубчик |
| Довжина рукава | З довгими рукавами |
| Коментар до вимірів | Тканина тягнеться. Заміри виконані в нерозтягнутому вигляді. |
| Тип тканини | Акрил |
| Тип ткани | Акрил |
| Особливості моделі | На застібці |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для жінок |
| Сезон | Демісезонний; Весняно-осінній; Весняний |
| Склад | 60% акрил, 25% шерсть, 10% поліамід, 5% еластан |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Особливості крою | Приталений |
| Колір | Фісташковий |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Подія | Повсякденні |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма |
| Розмір | S-M |
Додайте відгук
Кофта жіноча на блискавці в рубчик, колір фісташковий, 204R003
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку
Будь ласка, поставте позначку в чекбоксі, щоб продовжити
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
0 з 0 відгуків
На жаль, немає відгуків, які відповідають вашим поточним виборам
Супутні товари
-

Светр жіночий, колір теракотовий, 244R003
399,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Кофта жіноча однотонна повсякденна, колір блакитний, 244R2033
399,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Жіночий лонгслів з коміром, колір бордовий, 186R308
100,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Гольф жіночий однотонний в рубчик, колір бордовий, 238R803
299,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару


