Костюм чоловічий повсякденний, колір чорний, 238R1575
В наявності
488,00 ₴
Постачальник: Ager
Артикул: 238R1575
Категорія: Чоловічі костюми
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | M |
| Довжина виробу (верх) | 69 см |
| Довжина виробу (низ) | 51 см |
| Довжина рукава (см) | 23 см |
| Напівобхват стегон | 52 см |
| Напівобхват грудей | 52 см |
| Напівобхват пояса | 30 см |
| Ширина плечей | 54 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 28 см |
| Виробник | Avesta |
|---|---|
| Розмір | M, XL |
| Країна виробник | Україна |
| Размер мужской одежды | 46, 50 |
| Стан | Нове |
| Бренд | Avesta |
| Декорування | з принтом |
| Застібка | на резинці |
| Тип тканини | Бавовна |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для чоловіків |
| Посадка | Середня |
| Сезон | Весняно-літній |
| Склад | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості крою | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Група кольору | Чорний |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма; Напівбатал |
Додайте відгук
Костюм чоловічий повсякденний, колір чорний, 238R1575
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку
Будь ласка, поставте позначку в чекбоксі, щоб продовжити
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
0 з 0 відгуків
На жаль, немає відгуків, які відповідають вашим поточним виборам
Супутні товари
-

Костюм чоловічий повсякденний, колір сіро-чорний, 238R1533
513,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Костюм чоловічий повсякденний, колір чорний, 238R1569
519,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Костюм чоловічий, колір біло-чорний, 241R1622-2
527,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Костюм чоловічий повсякденний, колір синій, 238R1570-1
525,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару


