Світшот жіночий в горох, колір молочний, 257R332-1
В наявності
249,00 ₴
Постачальник: Ager
Артикул: 257R332-1
Категорії: Жіночі светри, світшоти, худі, Жіночі світшоти
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | 5XL-6XL |
| Довжина виробу | 70 см |
| Довжина рукава (см) | 44 см |
| Напівобхват грудей | 72 см |
| Ширина плечей | 78 см |
| Виробник | AGER |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Виріз | Овальний |
| Декорування | У горох |
| Довжина рукава | З довгими рукавами |
| Тип тканини | Французький трикотаж |
| Особливості тканини | Не тягнеться |
| Стать | Для жінок |
| Сезон | Демісезонний; Весняно-осінній; Весняний |
| Склад | 100% поліестер |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Особливості крою | Прямий |
| Колір | Молочний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Подія | Повсякденні |
| Група кольору | Бежевий |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Батал |
| Розмір | 5XL-6XL |
Додайте відгук
Світшот жіночий в горох, колір молочний, 257R332-1
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку
Будь ласка, поставте позначку в чекбоксі, щоб продовжити
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
0 з 0 відгуків
На жаль, немає відгуків, які відповідають вашим поточним виборам
Супутні товари
-

Кофта жіноча однотонна, колір світло-сірий, 244R2031
359,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Гольф жіночий однотонний, колір рожевий, 238R802
249,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Гольф жіночий однотонний в рубчик, колір синій, 257R101
199,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Кофта жіноча на блискавці з капюшоном, колір рожевий, 244R008
439,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару


