Утеплені лосини на хутрі, колір чорний, 139RW833
В наявності
199,00 ₴
Постачальник: Ager
Артикул: 139RW833
Категорія: Жіночі лосини
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | L-XXL |
| Довжина виробу | 95 см |
| Напівобхват стегон | 35 см |
| Напівобхват пояса | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 70 см |
| Виробник | AGER |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Декорування | Однотонні |
| Застібка | на резинці |
| Коментар до вимірів | Тканина тягнеться. Заміри виконані в нерозтягнутому вигляді. |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Особливості моделі | Утеплені |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для жінок |
| Посадка | Висока |
| Сезон | Весняно-осінній; Демісезонний |
| Склад | 47% бавовна, 20% віскоза, 15% поліамід, 18% еластан |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Особливості крою | Приталений |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Група кольору | Чорний |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Напівбатал |
| Розмір | L-XXL |
Додайте відгук
Утеплені лосини на хутрі, колір чорний, 139RW833
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку
Будь ласка, поставте позначку в чекбоксі, щоб продовжити
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
0 з 0 відгуків
На жаль, немає відгуків, які відповідають вашим поточним виборам
Супутні товари
-

Лосини жіночі велюрові однотонні в рубчик, колір чорний, 214R333
299,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Лосини жіночі однотонні з принтом, колір чорний, 214R933
299,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Лосини жіночі однотонні з принтом, колір чорний, 214R926
299,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Лосини жіночі однотонні з принтом, колір чорний, 214R929
399,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару


