Велокостюм чоловічий 131R13211, колір Чорно-синій
В наявності
519,00 ₴
Постачальник: Ager
Артикул: 131R132116
Категорії: Чоловічий спортивний одяг, Чоловічі спортивні костюми
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S |
| Довжина виробу (верх) | 64 см |
| Довжина виробу (низ) | 90 см |
| Довжина рукава (см) | 72 см |
| Напівобхват стегон | 39 см |
| Напівобхват грудей | 45 см |
| Напівобхват пояса | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 64 см |
| Виробник | AGER |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Бренд | AGER |
| Декорування | з принтом |
| Застібка | на резинці |
| Коментар до вимірів | Реглан (Замір довжини рукава від верхнього шва плеча) |
| Тип тканини | Поліестер |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Для чоловіків |
| Посадка | Середня |
| Сезон | Весняно-осінній |
| Склад | 100% поліестер |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості крою | Приталений |
| Колір | Чорно-синій |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ціновий сегмент | Regular |
| Розмірна група | Норма |
| Розмір | S |
| Международный размер | S |
| Размер мужской одежды | 44 |
Додайте відгук
Велокостюм чоловічий 131R13211, колір Чорно-синій
Рейтинг*
0/5
* Потрібна оцінка
Ваш відгук
* Відгук обов'язковий
Ім’я
* Ім'я обов'язкове
Email
* Потрібна електронна адреса
Додайте фотографії або відео до свого відгуку
Будь ласка, поставте позначку в чекбоксі, щоб продовжити
0,0
На основі 0 відгуків
| 5 зірок | 0% | |
| 4 зірки | 0% | |
| 3 зірки | 0% | |
| 2 зірки | 0% | |
| 1 зірка | 0% |
0 з 0 відгуків
На жаль, немає відгуків, які відповідають вашим поточним виборам
Супутні товари
-

Спортивні штани чоловічі, колір сірий, 244R10018
459,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Спортивні штани чоловічі, колір сірий, 244R41206
459,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Спорт чоловічі штани, колір чорний, 244R41392
489,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару -



Спортивні штани чоловічі однотонні, колір чорний, 244RY-400
439,00 ₴ Оберіть опції Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару


